אפשרויות השקעה – מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אפיק השקעה 2020-07-06T14:35:28+00:00

אפשרויות השקעה – מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אפיק השקעה

שוק ההון הישראלי מציע מספר לא קטן של אפיקי השפעה. בדרך כלל, יפנה המשקיע הממוצע להשקעה במניות, ברמה כזאת או אחרת של סיכונים. עם זאת, מעבר לשוק המקומי, ישנו מגוון רחב של אפשרויות השקעה העשויות להניב רווחים נאים, בתקופה קצרה יחסית. אילו אפשרויות להשקעה נחשבות לחלשות מבחינת הרווחים? אילו אפשרויות נוספות להשקעה מציע המשק? במי כדאי להסתייע על מנת להבין טוב יותר את אפשרויות ההשקעה השונות? התשובות בהמשך – כדאי לקרוא

אפשרות השקעה סולידית לשמירה על ערך הכסף

המגוון הרחב של אפשרויות השקעה סולידיות בישראל, כולל את שוק ההון, וכן קרנות סולידיות שונות ואגרות חוב פרטיות וממשלתיות. הקרנות כאמור אינן מבטיחות רווחים גבוהים בשוק ההון אבל מצד שני, הסיכויים להפסדים הם קטנים הרבה יתר מהממוצע. בנוסף להשקעות כאמור, חשוב לציין את ההשקעה במט"ח ובכלים פיננסיים אחרים. ואולם ישנן שתי בעיות בולטות בהשקעות הסולידיות. האחת – גם השקעות כאלה נושאות מעת לעת הפסדים. בעיקר בתקופות של ירידות בבורסה בתל אביב. אלא שהשקעות סולידיות אינן יכולות להחזיר את ההפסדים, ובטח שלא בתוך זמן סביר.

אפשרויות השקעה אלטרנטיביות ואחרות

כיון שאפשרויות ההשקעה הסולידית מעניקות תשואה צנועה למדיי גם אם מדובר בסכומים גבוהים, יש לעיתים צורך להמתין תקופה ארוכה לפני שמציגים רווח סביר. מנגד, השקעות אלטרנטיביות איכותיות עשויות להיות רווחיות למדיי. עם אפשרויות ההשקעה הללו ניתן למנות הלוואות מגובות נדל"ן להשקעה, כמו גם קרנות גידור. קרנות כאלה אמורות לגדר את ההפסדים ולייצר רווחים במגוון רחב של מצבים. במקרה של ירידות, קרנות כאלה עשויות למנוע הפסדים משמעותיים למשקיעים. בנוסף, ניתן לרכוש נדל"ן בחו"ל באופן ישיר, כמו גם באמצעות חברות הנוטלת הלוואות, מבצעות באמצעותן קנייה ושיפוצים של נכס ומוכרות אותתם ברווח. ההלוואות מהסוג הזה נושאות עבור המשקיעים ריביות קבועות ומשמעותיות למדיי.
אם יש לך עניין בבדיקה ויישום של אפשרויות השקעה איכותיות ומעניינות, זה המקום הנכון עבורך, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך להצלחה פיננסית. אנשי המקצוע המיומנים של מגדלור, בית השקעות אלטרנטיביות, יסייעו לך בבחירה מושכלת של אפיקי ההשקעה המתאימים עבורך.

אפשרויות השקעה