בתי השקעות בישראל שמשנים את חוקי המשחק

בתי השקעות בישראל הביקוש להשקעות שובר שיאים. לצד בתי השקעות רגילים, שפועלים על פי המודל הוותיק, קיימים גם בתי השקעות בישראל שמשנים את חוקי המשחק. על מה מדובר ולמי זה מתאים – כדאי ומשתלם להכיר.

בתי השקעות בישראל שלא משחקים בבורסה

אם יש אלמנט מרכזי המשותף למרבית בתי ההשקעות זה שהם משחקים בבורסה. הם כמובן לא עושים את זה עם הכסף שלהם, אלא עם הכסף של המשקיעים. והמשחק הזה הוא רציני מאוד ולא שעשוע, אבל בסופו של דבר זה עובד כך. מנהלי ההשקעות מנסים למצוא השקעות מוצלחות. לפעמים זה עובד. לפעמים לא. בתי השקעות בישראל שמשנים את חוקי המשחק עובדים בצורה אחרת. לא בדיוק הפוכה, אלא פשוט על פי כללים אחרים. והכללים הם – לא משחקים בבורסה. מחפשים אפשרויות השקעה אחרות, שלא תלויות בשוק ההון. למי זה מתאים? לכל מי שמחפש אלטרנטיבת השקעה. גם למי שמשקיע בבורסה, במניות, אג"ח וכדומה, אבל רוצה ליהנות מעוד גיוון ועוד אפשרויות.

מה זאת אומרת אלטרנטיבות של השקעה

אז אמרנו שמדובר על בית השקעות שפועל אחרת, לא בורסה ולא מניות. אבל מה כן? האלטרנטיבות להשקעה נועדו להשיג תשואה בדרכים חלופיות, למשל נדל"ן אבל לא רק. בית השקעות שמארגן קבוצות משקיעים בנדל"ן, מהווה דוגמא למוסד שמשנה את חוקי המשחק הקיימים. דוגמא נוספת – גוף פיננסי שמציע למשקיעים להלוות כסף לקרנות השקעה בנדל"ן או לחברות עסקיות. כלומר, ניתן לאפיין את צד המשקיעים כך: חלק מהם יפיקו תשואה על ידי השתתפות בבעלות על פרויקטים של נדל"ן ואילו אחרים יפיקו תשואה על ידי קידום (בהלוואות) של גופים עסקיים חיצוניים.
לא כל בית השקעות שפועל אחרת מציע בדיוק את אותו הדבר. קיימים גם הבדלים באיכות הניהול או מודל ההשתתפות בקרנות ההשקעה או ההלוואות. אם אתם מחפשים בתי השקעות בישראל שמנוהלים על ידי אנשי פיננסים ומנהלים מהשורה הראשונה, שימו לב לחברת מגדלור. מוזמנים להתרשם מהמנהלים, מההיסטוריה העסקית שלהם והצלחותיהם בעבר. עיינו בכללי ההצטרפות וכך תדעו עד כמה הרעיון מוצא חן בעינכם.

2020-01-21T11:56:14+00:00