הסוגים של בתי השקעות בישראל 2019-05-01T12:24:58+00:00

רוב האנשים אשר מעוניינים להשקיע באפיקים שונים, יבחרו כצעד ראשון לפנות לבית השקעות, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי וסיוע בבחירת האפיק המתאים ביותר למטרה.
מכיוון שהשקעה מהווה כצעד משמעותי בחייו של המשקיע – אשר תשפיע במידה כזאת או אחרת על העתיד הכלכלי שלו ושל בני משפחתו, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את בית ההשקעות בקפידה.

השלב הראשון בבחירת בית השקעות, תתחיל בהיכרות עם הסוגים של בתי השקעות בישראל והבנת ההבדלים ביניהם.
כמובן, מי שכבר ותיק בעולם ההשקעות, ידע מראש לאיזה סוג של בית השקעות הוא יהיה מעוניין לפנות והדבר היחיד שהוא יצטרך לעשות זה לבחור את בית ההשקעות הספציפי מתוך האפשרויות הרלוונטיות – כשהמטרה תהיה לבחור בבית השקעות מקצועי ואמין.

הסוגים של בתי השקעות בישראל

ניתן לחלק את בתי ההשקעות ל-2 סוגים עיקריים:
בתי השקעות פרטיים – מדובר בחברות הנמצאות בבעלות פרטית וכחלק מכך, אינן נסחרות בבורסה. ישנם בתי השקעות קטנים עם קהלי לקוחות מצומצמים – ולעיתים גם נישה ספציפית בה הם פועלים. לצידם, ישנם גם בתי השקעות בינוניים הפועלים בתחומים שונים ואוחזים בכמות גדולה יחסית של לקוחות.
בתי השקעות ציבוריים – בתי השקעות גדולים – בישראל ישנם 4 בתי השקעות כאלו, המהווים כחברות ציבוריות אשר נסחרות בבורסה.
חלוקה נוספת של בתי השקעות בישראל יכולה להתבסס על נישות, לדוגמא בית השקעות המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות וכדומה.
באופן כללי לכל סוג של בית השקעות יש את היתרונות שלו, כאשר הבחירה אמורה להתבצע בהתבסס על שיקולים כמו: סוג ההשקעה המבוקשת והעדפות אישיות – מי שמעדיף לדוגמא, יחס אישי ואינטימי, יבחר בבית השקעות פרטי ברוב המקרים.

הבחירה הנכונה להשקעות אלטרנטיביות

אם גם אתם תרים אחר בתי השקעות בישראל ומעוניינים להשקיע במוצרי השקעה אלטרנטיביים אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
בית ההשקעות מגדלור, מציע מגוון מוצרי השקעה בתחומים ובפלטפורמות שונות, אשר מאפשרות לבנות תיק השקעות איכותי ומותאם לצרכים ולדרישות של המשקיעים.
לכל הפרטים, מוזמנים ליצור קשר עם בית ההשקעות וצוות המקום ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירותי ייעוץ איכותיים

בתי השקעות בישראל