היתרונות של השקעות אלטרנטיביות

אפשרויות השקעהבשנים האחרונות, יותר ויותר משקיעים מגלים את היתרונות הרבים אשר טמונים באפיקי השקעות אלטרנטיביים ובוחרים להשקיע באפיקים אלו.
הסיבה להתעניינות ההולכת וגדלה בהשקעות אלטרנטיביות, טמונה בעובדה, כי תיק השקעות המשלב בתוכו השקעות אלטרנטיביות לצד אפיקי ההשקעה המסורתיים, יהיה בעל פוטנציאל תשואה גבוה יותר ובנוסף על כך גם בעל סיכון נמוך יותר.
כמובן, שרגע לפני שנוקטים צעדים לכיוון עולם ההשקעות האלטרנטיביות, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את כל האפשרויות המוצעות בתחום ובין היתר: קרנות נדל"ן, קרן חוב, קרן גידור, קרן תשתיות, הלוואות חברתיות (P2P) והאפשרויות עוד רבות ומגוונות – ידע הוא כוח, כך שככל שנחשפים ליותר אפשרויות, כל יעלו הסיכויים לביצוע הבחירה הנכונה.
היתרונות של השקעות אלטרנטיביות
השקעות אלטרנטיביות כוללות לא מעט יתרונות ובין הבולטים שביניהם:
• העובדה שמדובר בהשקעה פרטית (בניגוד, להשקעות מסורתיות שהן לרוב, השקעות ציבוריות).
• יחס טוב בין התשואה הפוטנציאלית לסיכון אשר גלום בהשקעה (כמובן, בהתבסס על סוג ההשקעה).
• חלק מההשקעות האלטרנטיביות מספקות הטבות מס, אשר אינן מוצעות באפיקי ההשקעה המסורתיים.
כאמור, אלו רק חלק מהיתרונות והרשימה עוד ארוכה, אך תלויה במידה רבה בהשקעה האלטרנטיבית הנבחרת.
חשוב לציין שבעולם ההשקעות האלטרנטיביות, לא כל האפשרויות פתוחות לכולם ויש השקעות אשר מתאימים רק ללקוחות כשירים (בעלי הון נזיל גבוה). לכן, בהליך בחירת אפיק ההשקעה האלטרנטיבית, קיימת חשיבות בשורה התחתונה להבין, אלו מהאפיקים מתאימים עבור אותם המשקיעים.
מעוניינים להתחיל ולהשקיע?
אם אתם מבקשים לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם השקעות אלטרנטיביות, חשוב שכצעד ראשון, תפנו לגוף, אשר מתמחה באופן פרטני בתחום זה.
בהליך בחירת אותו הגוף, יש לוודא שמדובר בחברה אשר מציעה נגישות גבוהה למגוון רחב של סוגי השקעות אלטרנטיביות וכחלק מכך, גם מחזיקה בידע ובכלים באמצעותם, יתאפשר לה להתאים את ההשקעה בהתבסס על גובה ההון, כמו גם לדרישות ולצרכים של המשקיעים.
אם גם אתם מתעניינים בהשקעות אלטרנטיביות, תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון. מוזמנים ליצור קשר עם חברת מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותיכם, לספק לכם את כל המידע הרלוונטי ולקבוע אתכם פגישת ייעוץ ראשונית.

2020-07-28T14:52:41+00:00