השקעות אלטרנטיביות – מוצרים ותחומי השקעה משתנים 2019-03-25T10:23:39+00:00

השקעות אלטרנטיביות – מוצרים ותחומי השקעה משתנים

חלק ניכר מבתי ההשקעות בעולם בכלל ובישראל בפרט, ממקד את הפעילות שלו בהשקעות שניתן למנות אותן עם הזרם המרכזי והסטנדרטי של השקעות. בדרך כלל מדובר בסוג כזה או אחר של השקעה בשוק ההון – קרי רכישת מניות של חברות וגופים חזקים וגדולים, השקעות במט"ח או באגרות חוב ממשלתיות או פרטיות. מנגד, השקעות אלטרנטיביות עשויות להתמקד בסוגי השקעה שהם פחות מוכרים ופחות ידועים לציבור, אבל הפוטנציאל שלהן להניב תשואות נאות למשקיעים הוא גבוה. מהן בדיוק השקעות אלטרנטיביות ומה בינן לבין השקעות סולידיות רגילות? כיצד ניתן לבצע השקעות מהסוג הזה? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בתחום שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות.

השקעות סולידיות בכלים פיננסיים שגרתיים

משקיעים רבים, פרטיים או מוסדיים, בוחרים למקד את ההשקעות שלהם בתחומים המוכרים והידועים. מדובר בדרך כלל בשוק המניות הישראלי, בשוק האג"ח או בשוק המט"ח על מרכיביו השונים. ייתכן שהכינוי השקעות סולידיות איננו בהכרח מתאים, כיון שגם כשמדובר בשוק ההון ואפילו באגרות חוב, יש מקרים שבהשקעה סולידית לכאורה, גלום סיכון ניכר להפסד. עם זאת, ובהנחה שהגוף או המשקיע היחיד יודעים לגדר את הסיכונים מצד אחד, והם בעלי אורך נשימה מצד שני, הסבירות הגבוהה היא שבסיכומו של עניין תסתיים ההשקעה ברווח. עם ההשקעות הסולידיות ניתן למנות את מניות הבנקים, חברות ביטוח וגופים פיננסיים אחרים.

השקעות אלטרנטיביות והמאפיינים שלהן

בשנים האחרונות, הולכים ופוחתים מחזורי המסחר בבורסה של תל אביב. ישנה סבירות גבוהה, שמרבית המשקיעים סבורים שנכון להיום, הסיכויים להניב רווחים בבורסה הם נמוכים. מנגד, יש פריחה בשוק של השקעות אלטרנטיביות. השקעות מהסוג הזה הן, בין השאר, השקעות בנדל"ן בחו"ל, בהלוואות מגובות עסקאות נדל"ן או בקרנות גידור, שלעיתים מזומנות מניבות רווחים נאים. יחסית לאפיקי השקעה אחרים בישראל..
חברת מגדלור, בית השקעות אלטרנטיביות, מציעה מגוון סוגי השקעה שיכולים לייצר רווחים נאים למשקיעים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של מגדלור יצרו אתך קשר בהקדם. הם יסייעו בזיהוי הצרכים וההעדפות שלך ויכוונו את ההשקעות אליהם. ההשקעות האלטרנטיביות אמנם פחות סולידיות, אבל עשויות להניב רווחים נאים למשקיעים.

השקעות אלטרנטיביות