השקעות נדלן במודל חדשני מסוג אחר

על ידי ביצוע השקעות נדלן מבקשים משקיעים ליהנות מכמה יתרונות. למשל, הגדלת רמת התשואה ביחס להשקעות אלטרנטיביות. למשל, הקטנה ברמת הסיכון של תיק השקעות כולל. בנוסף, גם פיזור סיכונים וכמובן ניצול הזדמנויות. וחשוב לדעת כי יש הרבה דרכים לבצע השקעות מסוג זה. בין היתר, יש השקעות מסוג אחר, במודל חדשני, שעליהן נדבר להלן.

השקעות נדלן לא מה שחשבתם

כאשר אנו מדברים על השקעות נדלן מסוג אחר, אנו לא מדברים רק על סוגי הנכסים (פרויקטים מקומיים או בחו"ל). אנו מדברים גם על האופן שבו ניתן להשקיע. לא חייבים לאתר נכסים באופן עצמאי שכן לא לכולם ישנו הידע הדרוש לכך. אפשר להשקיע בליווי של חברות השקעות המתמחות במגוון סוגי השקעות ופתרונות ייחודיים למשקיעי נדל"ן בפרט.

שותפות בהשקעות

דרך אחת לדוגמא, הינה להצטרף לקבוצת משקיעים מנוסה, בהובלת מנהלי השקעות ומומחי נדלן. בדרך זו, המשקיע מצטרף לקבוצת משקיעים קיימת, כאשר לכל אחד יש חלק מהבעלות על הנכס. כל מי שהינו חלק מקבוצת המשקיעים הינו שותף ובעל בעלות בהתאם לאופי השקעתו. השקעה בצורה כזאת מגלמת סיכוי גבוה מאוד לתשואת יתר משמעותית.

מימון משקיעים

דרך נוספת לקחת חלק בתחום הנדל"ן המתפתח הינה להשקיע במודל מימון. המשמעות היא שהמשקיעים ממנים את הפרויקט לא בתמורה לאחוזים בבעלות אלא בתמורה לקבלת ריבית נקובה. מסלול זה מתאים מאוד למשקיעים שמעדיפים רמת סיכון מינימלית ורמת ביטחון מקסימלית. המשקיע, שהוא בעצם מעין מלווה, מקבל בטחונות בצורת שעבוד של מניות. חשוב לציין שניתן, במקביל לבצע גיוון של השקעות, בכמה פרויקטים ובכמה צורות.

הבסיס להצלחת המשקיעים

הבסיס להצלחה הינו הצטרפות לחברה שבוחנת כל השקעה בשבע עיניים. בין היתר, בוחרים יזמים רק לאחר בדיקות ובחינות מקדימות. מבצעים בדיקה משפטית, מלווים הכל בחשבון נאמנות וחוזים משפטיים, בדיקת נאותות כלכלית וניהול שוטף של ההשקעות השונות. כאשר אנשי מקצוע מלווים כל פרויקט לאורך כל הדרך, המשקיעים נהנים משקט נפשי וביטחון מקסימלי. מחפשים השקעות נדלן מוצלחות, חכמות ומניבות? חברת מגדלור, בניהול אנשי פיננסים, נדלן והשקעות מהשורה הראשונה.

 

השקעות נדלן במודל חדשני מסוג אחר

2019-06-30T18:16:13+00:00