מגדלור השקעות אלטרנטיביות: שווה להכיר במה מדובר

בכל תחום בחיים, טוב שיש אלטרנטיבות שונות ומגוונות. כפי שברפואה התבססה רפואה אלטרנטיבית לצד הרפואה הקונבנציונלית, כך גם בהשקעות. לצד השקעות קונבנציונליות, הולך ומתבסס מודל של השקעות אלטרנטיביות. מגדלור השקעות אלטרנטיביות – נסביר למה גם לכם שווה להכיר במה מדובר.

מגדלור השקעות אלטרנטיביות, למי זה מיועד

השקעות אלטרנטיביות שמנוהלות בצורה אחראית הן דבר יחסית חדש. מנהלי השקעות ובעלי ידע פיננסי עשיר הגיעו למסקנה שכיום זה הזמן הנכון להשקעות אלטרנטיביות. למי, אם כן, זה מיועד:
1. לאנשים שרוצים גיוון – משקיעים אלטרנטיביים יכולים להיות גם בעלי השקעות מסורתיות. ההבנה שגיוון בהשקעות נחוץ מאוד מסיעה לא מעט כסף להשקעות אלטרנטיביות כפי שנפרט להלן.
2. למאוכזבי פיקדונות – בבנקים, הפיקדונות כיום נושאים ריבית הנושקת לאפס. מי שרוצה שהכסף יתחיל לעבוד בשבילו, בהחלט מחפש חלופות ראויות.
3. למחפשים ניהול מקצועי ואיכותי לכסף שלהם – לא כולם בנויים לנהל את ההשקעות הפיננסיות באופן עצמאי. מגדלור השקעות אלטרנטיביות מציעים מודלים של ניהול מקצועי, שגורם לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.
4. למאוכזבי עמלות – למי שמתאכזב פעם אחר פעם מעלויות הכרוכות בניהול השקעות מסורתי, ההשקעות האלטרנטיביות מאפשרות תשואה נאה, ללא עמלות מנופחות.
אילו השקעות אלטרנטיביות משלבות ביטחון עם תשואה
לא כל השקעה אלטרנטיבית הופכת אוטומטית להיות השקעה טובה ומוצלחת. מרבית האנשים יעדיפו תחושה של ביטחון ביחד עם תשואה סבירה. הרעיון, מדובר על מודל לא ספקולטיבי, זו לא נוסחה ל"הדפסת כסף" עם סיכון בצידה אלא דרך המלך – שביל הזהב.

1. השקעה משותפת בנכסים – קרן משקיעים אשר משקיעים בנכס נדל"ן איכותי. הנהלת הקרן מזהה נכסים ששווה להשקיע בהם או פרויקטים מרכזיים. המשקיע מקבל בעלות יחסית על נכס מצוין.
2. גיוס מימון לפרויקטים בנדל"ן – מגדלור מציעה למשקיעים אפשרות להלוות מימון בריבית משתלמת, עבור פרויקטים להקמת נדל"ן איכותי.
3. אשראי עסקי – המגזר העסקי צמא למימון חוץ בנקאי. מודל מהפכני מאפשר לציבור להלוות אשראי עסקי כחלק מקבוצת משקיעים.
4. אלטרנטיבות נוספות – כגון קרנות גידור והשקעות שמפתחות באופן התאום את צרכי השוק המשתנים.
פרטים נוספים – מגדלור השקעות אלטרנטיביות מלווים אתכם בדרך לערך המוסף.

2020-06-18T09:28:42+00:00