מה חשוב לדעת על השקעות נדלן?

קרן להשקעה אלטרנטיביתכולנו היינו רוצים לקבל תשואה מהכסף שלנו, כך יוצא שאם נשאיר את הכסף "לשכב" בבנק עם ריבית נמוכה, לא נוכל להשיג את המטרה.
כך יוצא, שיותר ויותר אנשים בוחרים לעשות מעשה על מנת ליהנות מאותה התשואה ולהשקיע את הכסף שלהם באפיקי השקעה כאלו ואחרים.
השקעות נדל"ן נכללות בקטגוריה של "השקעות אלטרנטיביות", מכיוון שלא מדובר בהשקעה קלאסית בשוק ההון.
יחד עם זאת, הפופולאריות של השקעה בנדל"ן רק הולכת ועולה עם הזמן, כאשר השקעות אלו טומנות בחובן אפשרויות מגוונות ומיועדות למשקיעים בעלי תקציבים שונים.

סוגי השקעות נדל"ן

אם גם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן חשוב שתהיו מודעים לאפשרויות השונות המוצעות בתחום ובין היתר:
• רכישת דירה – האפשרות המועדפת עבור מי שבוחר להשקיע בנדל"ן. טווח המחירים של דירות להשקעה הינו גבוה, כאשר, קיימת חשיבות לבחון כמובן את גובה התשואה.
• רכישת משרד – נדל"ן מסחרי הוא אופציה עבור כאלו שהתקציב שלהם להשקעה הוא כמה מאות אלפי שקלים. התשואה של רכישת משרד יכולה להיות גבוהה במיוחד (פי 2 מזו של דירה). יחד עם זאת, יש גם חסרונות, שחשוב להיות מודעים אליהם טרם ביצוע ההשקעה.
• קרקע חקלאית – מדובר בהשקעה לטווח ארוך, כאשר, בשל פוטנציאל ההשבחה הגבוה של קרקע חקלאית ובעיקר של קרקע פרטית, יש לא מעט משקיעים אשר מתעניינים בה.
• נדל"ן בארצות הברית – באזורים שונים בארצות הברית, ניתן ליהנות מתשואה גבוהה בעולם השקעות הנדל"ן. יחד עם זאת, קיימת חשיבות גבוהה לבצע את אותה ההשקעה בתבונה ובעת הצורך, גם לדאוג לקבל ליווי מתאים.
כאמור, יש לא מעט סוגי השקעות נדל"ן, כאשר כדאי להכיר את הסוגים השונים לעומק ובהתאם, לבחור בצורה נבונה את סוג ההשקעה.

להשקיע חכם

השקעות נדל"ן טומנות בחובן אפשרות ליהנות מתשואה קבועה, יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בהשקעה גדולה בהיקפה, קיימת חשיבות גבוהה לבצע אותה בתבונה.
אם גם אתם מגלים עניין בהשקעות נדל"ן, מוזמנים כצעד ראשון, ליצור קשר עם "מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות" וצוות החברה, ישמח לעמוד לשירותיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקיף ומקצועי לגבי השקעות נדל"ן.

2020-07-28T14:58:12+00:00