מולטי פמילי אפיק השקעה רווחי במיוחד

מולטי פמילי נחשב כיום כאפיק השקעה רווחי במיוחד. זאת הודות לתשואה הגבוהה אשר טמונה ברכישת השקעה כזו.
למעשה מדובר במקבץ של יחידות דיור אשר אלה מופיעות ברישומי הטאבו כיחידה אחת בלבד. כלומר זה רשום כנכס נדל"ן אחד. אלו אמורות להימצא באותו קומפלקס. זו הסבה שאי אפשר לקנות דירה או למכור דירה אחת מתוך כל אותו מתחם.

מולטי פמילי – למי הוא מיועד?

בגלל שמדובר בנכסים גדולים במיוחד, ברור כי ההשקעה יכולה להתאים רק לאנשים שיש להם את היכולת להשקיע ולשלם על נכסים בסדר גודל כזה. יש מקרים אשר בהם מדובר ברכישה של עשרות או אפילו מאות יחידות דיור. היחידות הללו אמורות להיות מושכרות לדיירים כאשר כל הנושא של התחזוקה ושל ניהול המתחם כולו יהיה נתון בידיים מקצועיות של אנשים מיוחדים אותם מגייסים לצורך כך. המתחמים הללו יכילו על פי ורב גם מגרשי ספורט, גנים, בריכות, מרכזים קהילתיים ועוד מתקנים שונים אשר כולם מיועדים למעשה לשדרג את איכות החיים של התושבים במקום
האמת היא שאת המושג מולטי פמילי מכירים כיום בעיקר בארצות הברית. שם מדובר בשוק פופולארי בעולם הנדל"ן אשר הולך ועולה, משתדרג וצומח עוד ועוד כל הזמן.

לא רק למשקיעים גדולים

כדאי לדעת כי האפשרות של רכישת השקעות נדל"ן במודל הזה של מולטי פמילי כבר לא קשורה אך ורק לחברות גדולות מאוד בתחום הנדל"ן. יש כיום אפשרות גם לאנשים פרטיים אשר מסוגלים לעמוד בהשקעה כזו, לרכוש השקעות מהסוג הזה ולעשות מזה הון גדול במיוחד.
למעשה הרכישה היא רכישה של אחוזי בעלות מתוך כל המתחם וזה מתורגם ליחידות דיור בתוך המתחמים הללו.
לא נוכל להתעלם כי ישנם גם סיכונים שונים בהשקעה הזו אך אם דואגים לבצע את ההשקעה בצורה חכמה אשר להרוויח הרבה. הסיבה לכך היא כי יש כיום ביקוש גבוה לדיור ביחידות מהסוג הזה בקרב זוגות צעירים או אפילו סטודנטים ואנשים פרטיים כך שהתשואה הא מובטחת.
מגדלור מסייע לכל מי שמעוניין להפוך את הכסף שלו לסיפור של הצלחה.

2020-08-24T12:16:28+00:00