הכירו את מולטי פמילי 2019-05-01T12:28:14+00:00

מולטי פמילי מהווה כיום אפיק השקעה פופולארי בזכות התשואה הגבוהה הטמונה ברכישתו.
מדובר למעשה במקבץ של יחידות דיור המופיעות בטאבו כיחידה אחת (נכס נדלנ"י אחד) ונמצאות באותו הקומפלקס – כחלק מכך, לא ניתן למכור או לקנות דירה אחת במתחם – .
חשוב לציין שהמולטי פמילי מיועד אך ורק עבור משקיעים שיש ברשותם סכומי כסף גדולים להשקעה – מדובר ברכישה של עשרות ולעיתים גם מאות של יחידות דיור.
היחידות כמובן מושכרות לדיירים, אשר אמורים ליהנות גם מתחזוקה ומניהול המתחם אשר מתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מגויסים לצורך המטרה – במתחמים אלו ניתן למצוא בדרך כלל גם מגרשי ספורט, מרכזים קהילתיים, גנים, בריכות ועוד מתקנים אשר ייעודם לספק רמת חיים טובה לדיירים.
המולטי פמילי הוא שוק פופולארי בעולם הנדל"ן בארצות הברית ועל פי נתונים שוק זה נמצא במגמת צמיחה בשנים האחרונות.

מולטי פמילי – לא רק למשקיעים גדולים

הפופולריות של השקעה בנדל"ן מניב בארצות הברית הלכה ועלתה בשנים האחרונות והחדשות הטובות עבור מי שמתעניין בהשקעות מהסוג הזה, הוא שהאפשרות להשקיע בנושא של מולטי פמילי פתוח גם בעבורו – בשנים האחרונות שוק זה נפתח גם עבור משקיעים פרטיים ולא רק בעבור חברות גדולות.
הרכישה היא רכישת אחוזי בעלות מתוך המתחם כולו – מה שמתורגם למספר יחידות דיור בתוך המתחם.
באופן כללי חשוב לציין שיש בהשקעה הזאת סיכונים שונים, אך אם מבצעים את ההשקעה בחוכמה ולאור העובדה, שהביקוש למגורים במתחמים אלו עולה בשנים האחרונות – בעיקר בקרב רווקים, זוגות צעירים ומשפחות מהמעמד הבינוני ומטה אשר רוצים ליהנות מתנאי חיים טובים אך ידם אינם משגת לרכוש בית בפרברים, מדובר כאמור בהשקעה אשר נחשבת לטובה.

הצעד הראשון בדרך להשקעה נבונה

אם גם אתם מתעניינים בהשקעה בנושא של מולטי פמילי וכחלק מכך, זקוקים לכל המידע אשר תיצור עבור את התמונה המלאה לגבי ההשקעה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
מוזמנים ליצור קשר עם מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות, לקבוע פגישה ולקבל את הייעוץ המקצועי ואת כל המידע בדרך להשקעה מתאימה ונבונה.

 

מולטי פמילי