קרן נדל"ן – כל מה שחשוב לדעת 2019-08-22T16:41:24+00:00

השקעות נדל"ן מהוות את אחת מאפשרויות ההשקעה הפופולאריות בישראל, כאשר כל מי שמתעניין בתחום, עתיד לגלות מספר אפשרויות שונות ובין היתר: השקעות בנדל"ן בישראל, השקעות בנדל"ן בחו"ל וכאמור, הצטרפות אל קרן נדל"ן (קרנות ריט).
מאז שקרנות הנדל"ן הפכו להיות סחירות בבורסה, הפופולאריות שלהם בקרב המשקיעים רק הולכת ועולה בהדרגה.
אבל רקע לפני שמחליטים האם להשקיע בקרן נדל"ן ובמידה וכן, איזו קרן הכי כדאי לבחור, חשוב תחילה, להבין לעומק את כל המידע לגבי הקרן וכחלק מכך, לאן למעשה, הולכת ההשקעה.

אז מה זה בעצם קרן נדל"ן?

קרן נדל"ן – כל מה שחשוב לדעתבכדי שיזמי הנדל"ן יוכלו להוציא את התוכניות שלהם אל הפועל הם זקוקים לסכומי כסף נכבדים, עבור רכישת הקרקע, תשלום לאדריכלים ולמהנדסים וכמובן, לצורך הליך הבנייה עצמו.
כדי לאפשר לאותם היזמים גישה אל סכום הכסף לו הם זקוקים בכדי להניע את הפרויקט, הוקמו למעשה קרנות הנדל"ן, כאשר המשקיעים באותם הקרנות משקיעים כסף ביזמים על מנת שאלו יוכלו להוציא את הפרויקטים אל הפועל, והרווחים על הפרויקטים מתחלקים בין הצדדים.
בכדי להבטיח שההשקעה תהיה נבונה ומשתלמת עבור המשקיעים, מתבצעות מטעם אותה קרן נדל"ן בדיקות מקדימות כמו: הרקע המקצועי והניסיון של היזם, הפוטנציאל הפיננסי הטמון בעסקה, מיקום הפרויקט והשוק אליו הוא מכוון, סיכונים ורווחים, בדיקות משפטיות ועוד.. רק לאחר ביצוע הבדיקות המקיפות הללו מתקבלת ההחלטה האם לממן את אותו הפרויקט.

עושים את זה חכם

אחד מהדברים המרכזיים אותם יש לבדוק לפני שמשקיעים בקרן נדל"ן זה שההשקעה עוברת דרך קרן ולא מתבצעת באופן ישיר דרך היזם – השקעה ישירה מול היזם, מהווה צעד שאינו נבון עבור מי שלא בקיא בשוק הנדל"ן.
כמובן, שיש עוד לא מעט פרטים ודגשים חשובים אותם צריך לקחת בחשבון לפני שמבצעים השקעה באותה קרן נדל"ן ולכן, ההמלצה היא להיוועץ במקצועניים בתחום.
חברת מגדלור, מהווה כבית להשקעות אלטרנטיביות, ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי השקעה מותאמי דרישות וצרכים וכחלק מכך, גם את קרן הנדל"ן.
לייעוץ ראשוני ולקבלת פרטים נוספים לגבי ההשקעה, מוזמנים ליצור קשר עם החברה.