תיק השקעה אלטרנטיבית – הליך בניית התיק 2019-10-28T12:11:57+00:00

תיק השקעה אלטרנטיבית – הליך בניית התיק

יש לא מעט אנשים אשר מעוניינים להשקיע את כספם, אך מגלים שהשקעות "מסורתיות" בשוק ההון פחות מתאימות להם.
החדשות הטובות הן שהשקעות אלטרנטיביות יכולות לטמון בחובן את האפשרות המתאימה והרווחית ביותר להשקעה.
פנייה לחברת השקעות המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות יכולה להוות כצעד חשוב בדרך לבניית תיק השקעה אלטרנטיבית, המותאם באופן פרטני לגובה ההשקעה, לדרישות ולצרכים של המשקיעים ולתוכניות ולציפיות העתידיות שלהם מאותה ההשקעה.
השקעות אלטרנטיביות יכולות לבוא לידי ביטוי בהשקעה בנכסי נדל"ן, השקעה בקרנות מסוגים שונים ובעוד מגוון רחב של אפיקי השקעה.

תיק השקעה אלטרנטיבית – מאפייני ההשקעות

בין המאפיינים של השקעות אלטרנטיביות ניתן לציין את המאפיינים הבאים: מדובר בהשקעות פרטיות, היחס בין התשואה לסיכון יהיה אטרקטיבי יותר מזה הטמון בהשקעות המסורתיות, הנזילות של מוצרי ההשקעה תהיה מוגבלת,  מוצרי ההשקעה האלטרנטיבית לא נסחרים בבורסה, כך שהמחיר שלהם אינו קבוע וגם לא תמיד ברור.
כאמור, כל מי שיעמיק במאפיינים השונים של השקעות אלטרנטיביות וישווה אותם למאפיינים של ההשקעות המסורתיות, יוכל לקבל את ההחלטה אם ובמה להשקיע והאם אכן, לבנות תיק השקעה אלטרנטיבית או לא.
כמובן, שלכל אחד ממוצרי ההשקעות האלטרנטיביות יש מאפיינים אינדיבידואליים משלו וכחלק מכך גם את היתרונות שלו ואת מידת ההתאמה שלו למשקיעים מסוימים.
קבלת ייעוץ ייעודי בנושא, תהווה כצעד חשוב בדרך להרכבת תיק השקעה אלטרנטיבית אשר מבוסס על מלוא הצרכים, היכולות הכלכליות והציפיות של המשקיעים.

עושים את הצעד הראשון בדרך לתיק מותאם אישית

אם גם אתם מעוניינים להרכיב תיק השקעה אלטרנטיבית ורוצים לבנות את התיק בצורה מושכלת ונבונה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מגדלור – בית להשקעות אלטרנטיביות.
יועץ מקצועי מטעם החברה, יוכל לסייע לכם להבין את מלוא הדרישות שלכם מההשקעות (במידה ואתם עדיין לא בטוחים בנושא) ובהתאם, לבחור את מוצרי ההשקעה האלטרנטיביים הטובים והמתאימים עבורכם ביותר. הרכבת התיק, תתבצע תוך שיקוף ושיתוף במלוא הפרטים, כך שאתם תדעו בדיוק במה אתם משקיעים ותוכלו להחליט בצורה מושכלת אם מוצרי ההשקעה אכן מתאימים עבורכם או לא.

 תיק השקעה אלטרנטיבית